Travena

Politika

Jak zvládnout tropické teploty


Když přijdou ke slovu horké letní dny, hledáme nejrůznější způsoby, jak se osvěžit. Někdo sáhne po domácích ventilátorech, jiný po chladném nápoji. Ti, kdo mají dostatek času po pracovní době se zajedou vykoupat k místní přehradě nebo do městského bazénu. Ale co ti ostatní? Kde najdou osvěžení, když se domů z práce vracejí až v pozdním odpoledni? Pomůže správné vybavení, které si pořídíte na zahradu.
veselo po koupání
V tropických letních dnech nesmí na zahradě chybět bazén!
Místo, kam zamíříte nejdříve, jen co odložíte klíče od domu a formální oblečení. Znáte něco, co by vám umělo zaručit větší pohodlí a příjemné osvěžení, když teplota na teploměru neúměrně stoupá? Zahradní bazén je nejlepším útočištěm a sami budete překvapeni, jak často budete jeho společnost vyhledávat. Majitelé větších zahradních bazénů dokonce uvádějí, že si najdou chvíli na to, aby si zaplavali už v časném ránu. Začít den příjemnou fyzickou aktivitou je výborným začátkem. Je to způsob, jak zůstat dobře naladěni po celý den. S úsměvem na tváři se vám pracovní povinnosti budou zdát hned jednodušší a snazší. A že bazén znamená i spoustu starostí? Určitě ne. Zejména pokud si pořídíte ty správné pomocníky. O čistotu vody se postarají multitablety a vaší povinností je jen užít si úžasné osvěžení.

Co umí multitablety:

dávkování aktivního chloru,

stabilizace pH,

brání vzniku inkrustů,

starají se o vysrážení nečistot,

starají se o tvrdost vody.

rozvířená voda

Zahradní bazény jsou dnes k dostání za velmi příjemné ceny. Není důvod, proč byste si jej neměli pořídit i vy. Mít prostornou zahradu u rodinného domu je velkou devizou a jen chybí, upravit si ji tak, aby vám na ni bylo co nejpříjemněji. Zahradní bazén vám určitě nesmí chybět. Brzy si jej oblíbíte natolik, že budete hledat způsob, jak si plavání a koupání užívat co nejdéle, dokonce i v chladnějším počasí.