Travena

Nakupování

Kolagen a členství

Je samozřejmé, že každá žena chce vypadat pěkně, protože opravdu neznám žádnou ženu, která by mi řekla, že jí je absolutně jedno, jak vypadá. A mám třeba na mysli kvalitu vlasů nebo nehtů a taky hlavně pleti. A abych se vám přiznala, tak já dbám o svou pleť opravdu hodně. A taky celkově o své zdraví a taky o své vlasy. Pamatuji si ještě na ty časy, kdy jsem dospívala a kdy jsem si opravdu každou chvilku barvila vlasy. Tedy vlastně odbarvovala. Protože vždycky jsem chtěla být platinová blondýna a vezměte si, že moje přírodní vlasy jsou opravdu tmavě hnědé.

S kolagenem ke zdraví a kráse.

Dříve jsem taky měla velice husté vlasy, jenže barvením mi vlasy moc slábly, chyběl jim kolagen. Jak jsem každý měsíc doma po domácím barvení odbarvovala vlasy na blond, tak asi po dvou letech jsem měla vlasy opravdu jako sláma. Byly nekvalitní, byly zažloutlé, a hlavně byly velice křehké. Nepomohly mi ani žádné různé vlasové masky. Nyní, už se šest let nebarvím vlasy. Tedy si akorát obarvím šediny. A na šediny si dávám už takovou světle hnědou barvu, už nechci žádnou blond.

Kolagen si ženy moc oblíbily.

A jsem nakonec ráda, že až po tolika letech, kdy mi odrostly ty nekvalitní poškozené vlasy jsem konečně taková, jaká jsem chtěla být. A pro o taky používám kolagen. Orca kolagen je opravdu kvalitní kolagen pro pleť, a tak pro moje vlasy. Samozřejmě taky se vyplatí, abyste byli členem. Protože každé členství https://www.orcacollagen.cz/clenstvi-orca/ má s sebou velké výhody. A být členem orca kolagenu se opravdu vyplatí, protože můžete využívat různých výhod. A vy už taky máte nějaké členství? Pokud ano, takové pravé členství se vám to samozřejmě vyplatí. Protože každé členství s sebou nese pouze samá pozitiva a nikdy negativa. Tak si akorát rozmyslete, kde a jaké členství chcete mít. Členství je tady pro vás, pokud opravdu máte v plánu na e-shopu nakupovat pravidelně. Já sama jsem s tímto webem a jejich orca collagenem velmi spokojená.