Travena

Nakupování

Mašinka Tomáš

Každý rodič by měl vědět, jaká je oblíbená hračka jejího dítě. Pokud si i vy dobře pamatujete, tak jste určitě měli svojí oblíbenou hračku, na kterou jste nedali dopustit. V naší době to nebylo zas tak těžké, na Světě existovalo jen pár hraček a výběr nebyl nijak moc velký. V dnešní době je to však oříšek, protože na Světe je miliardy hraček a je těžké určit, jaká se líbí Vašemu dítěti. Jedna z hraček je však oproti ostatním v kurzu a tou je mašinka Tomáš.

Mašinka (2)

Tato hračka vznikla už několika lety a svůj obdiv si zachoval až do teď. Pokud si myslíte, že se jedná jen tak o nějakou lokomotivu tak jste na omylu. Tato lokomotiva má totiž obličej a dokáže i mluvit. Nejvíce s tato hračka proslavila v ten moment, kdy se začala vysílat, jako kreslený pořad. V tomto animovaném pořadu pro děti prožívá mašinka Tomáš nevšední příběhy, které během své cesty potká. Musí se vymanit z prekérních situací, které jí osud přichystá a vždy zvládnout svůj úkol. Na cestě mu však pomáhají jeho přátelé, kteří ho nenechají na holičkách a vždy mu pomohou se dostat do zdárného cíle. Co by to také bylo za kamarády, kdyby mu nepomohli. Kamarádi jsou totiž k nezaplacení.

Mašinka

Nyní existuje e-shop, kde se dá koupit všechno, co jen připomíná mašinku Tomáše. Zakoupíte zde třeba mašinku Tomáše knihu, stavebnice, puzzle, prostěradla, oblečení, ale i školní pomůcky, či peněženku. Zkrátka je to obchod, pro všechny fandy mašinky Tomáše a vybere si zde opravdu každý. Navíc také nebude Vaše dítě trávit čas hraním na mobilu, jako to dělá většina dětí v této divné době.

Pokud tedy nevíte, co dát svému dítěti na narozeniny a jen po oku víte, že má tuto hračku rád, tak neváhejte a navštivte tento e-shop. Nejen, že vyberete hračku, se kterou Vaše dítě stráví mnoho času, ale také mu touto hračkou uděláte radost. Proto neváhejte a navštivte tento obchod ještě dnes.