Travena

Byznys

Pronájem prostorné dodávky vyřeší celou řadu situací

Chystáte se na stěhování? V tom případě před vámi leží opravdu náročný úkol. Stěhování je namáhavé nejen fyzicky, ale také po psychické stránce. A pokud se do něj pustíte svépomocí, abyste ušetřili nějakou tu korunu, měli byste být i organizačně zdatní, neboť věcí, které budete muset zařídit, nebude na takové akci málo.

V každém případě byste se měli poohlédnout po dostatečně prostorném vozidle, do kterého se vám vejdou všechny věci. Je totiž naprosto zřejmé, že do osobního automobilu některé spotřebiče a velké kusy nábytku rozhodně nevměstnáte. Navíc byste v takovém případě museli jet několikrát tam a zpět, což znamená ztrátu času, více práce, a také další peníze navíc, které vás to bude stát.

car-159640_640

Jestliže sháníte dostatečně prostorné vozidlo, do kterého se vám vejde všechno, co bude potřeba, tak je rozhodně nejvíce výhodné navštívit půjčovnu dodávek Praha a pronajmout si zde to pravé vozidlo.

Získáte ho za nejlepší možnou cenu a z nabídky si jistě vyberete přesně takové, jaké vám nejvíce přijde vhod. V každém případě to bude automobil, který budete moci řídit s řidičským oprávněním skupiny B.

Navíc, taková služba se vám může hodit i v mnoha jiných situacích, nejen při stěhování. Je skvělou volbou i v případě, kdy řešíte převoz většího nákupu z obchodu, anebo přesun materiálu a nástrojů na stavbu. A jistě vám přijde vhod i v celé řadě dalších životních situací.

forklift-3337360_640

A je tu ještě několik praktických bonusů v ceně. Patří k nim téměř neomezený počet kilometrů – denní limit je 500 kilometrů a získáte plnou nádrž zdarma. A k tomu aktuální dálniční známku, takže nebudete muset přemítat, po jaké trase se vydáte.

V každém případě získáte vozidlo v perfektní kondici a po servisní prohlídce. A kdyby se vám cestou cokoli přihodilo, pak je zde pro vás prémiová asistenční služba v ceně nabídky.

Takový pronájem se jednoznačně vyplatí!