Nezařazené

Touha po lepším sexu


Jste muž, který miluje svou partnerku nebo manželku a víte, že lepší už určitě nepotkáte? V tom případě, by se dalo říct, že jste našli v životě tu pravou. I přesto vám však nedá spát něco, na čem vám záleží a vaše partnerka o tom nemá ani tušení? V takovém případě, to budete muset řešit, jinak se ke změně nikdy nedopracujete.
želízka a vysoké podpatky

Nedostačující sexuální prožitek

Milostní život je jednou z hlavních věcí, které dělají vztah dokonalým a harmonickým. Nelze ho z něho zcela vyřadit a obejít se bez myšlenky, že ho už po letech nepotřebujete. Vždy je totiž nutné, pracovat na jeho zdokonalení a svěžesti, díky čemu nebudete nikdy považovat váš vztah za nudný a pohlcený do stereotypu.
Trápí vás skutečnost, že vaše partnerka je při intimních chvílích, poněkud nevyhovující vašemu stylu? Věřte, že to není nic, co zvládnete přecházet dlouhá léta. Jestli cítíte, že žena, kterou milujete je vůči sexu s vámi nejen odměřená, ale i nedostačující z hlediska uspokojení, musíte vyložit karty na stůl.
obličej ženy

Místo slov jí to ukažte

Jestli se obáváte reakce, kterou by toto citlivé téma vyvolalo, můžete najít jiný způsob, jak jí to dát najevo. Pokuste se změnit váš stejný rituál, který vás už absolutně nepřitahuje a nedokáže ani pořádně nažhavit.
Dopřejte si dlouho předehru, pomozte jí v případě, kdy neví, jak vás má uspokojit a při samotném styku se nebojte vyzkoušet i jiné praktiky a polohy, které jste nikdy nezkoušeli.

Pokud nemá zájem spolupracovat

I to se může stát, že vaše partnerka na vzrušující milostní hrátky a vášnivý sex – jednoduše není. I když ji milujete, uvědomte si, že vzájemná spokojenost obou partnerů po všech stránkách (tedy i těch fyzických), je více než potřebná k tomu, abyste mohli spolu fungovat jako pár. V případě, že se najdou situace, které tomu nenasvědčují, musíte udělat vše proto, aby se to změnilo. I díky tomu vznikají rozvody, rozchody nebo dokonce nevěra, kdy má jeden z partnerů touhu po tom, najít to, co mu chybí – někde jinde.
A vaše partnerka, která s vámi odmítat praktikovat všechnu tu vášeň a chuť, která je pro intimní život typická, se musí připravit i na to, že může být brzy pouzebývalá přítelkyně. Konec konců, není se čemu divit, protože pokud po vás netouží i z fyzické stránky, zcela jistě je něco špatně a váš vztah tedy nemá cenu dále udržovat.