Travena

Nakupování

Webová kamera ve ski areálu v Čenkovicích vám prozradí aktuální dění

Máte v úmyslu vzít si týden volna mezi prosincem a březnem a vyrazit na hory?

Jak to vypadá aktuálně na sjezdovce, vám napoví ski Čenkovice kamera Ski Bukovka. Takto umístěné webové kamery mají tu nejvyšší vypovídající schopnost, co se týče dění v lyžařských areálech, a díky tomu se mohou lidé rozhodovat velice pružně, kdy a kam se na lyžování vypravit. Čím vyšší rozlišení kamera má, a čím lépe je umístěna, aby zabírala panorama tamního prostředí a zároveň lyžaře na svahu, tím větší šanci má ski areál na úspěch. Kamery dnes zkrátka hrají velkou roli v rozhodovacích procesech lyžařů a tím pádem mění celou reklamní kampaň k nepoznání od doby, kdy kamery v areálech k dispozici nebyly a lidé nikdy předem netušili, jaké podmínky jsou pro ně přichystány.

lyžař na svahu

Dříve se na hory jezdilo tak, že jste se rozhodovali na základě předchozích zkušeností, anebo díky některým tipům, které jste měli z reklamních prospektů, ale zejména na základě výpovědí přátel a známých, kteří vám danou lokalitu doporučili.

V čem vám bude webová kamera v lyžařském areálu nápomocná?

Počet lyžařů na svahu – někteří lidé záměrně vyhledávají terény, které jsou jen řídce obsazené lyžaři. Je to logické, neboť čím méně lidí tu je, tím menší pravděpodobnost srážky a úrazu. Někdy je skutečně výhodnější oželet atraktivní prudký sklon, který považujete za vhodný právě pro vás, a namísto toho se uskromnit a užít si větší pohodu tam, kde je liduprázdno. Zároveň si tu uvědomíte, že hory nemusí být jen sportovištěm pro špičkové sjezdaře, ale i pro relax na lyžích, se sluncem nad hlavou.

sjezdové lyžování

Sklon svahuněkdy y je pozvolnější svah lepší volbou, můžete tu pilovat styl, můžete tu předvádět kreativnější oblouky a celkově si tu užít spíše harmonii, než adrenalin. Příliš mnoho stresových hormonů vám stejně neprospěje.

Počasí – a konečně vám webová kamera prozradí, jak se v místě vyvíjí počasí, a s čím tu můžete počítat. V zásadě je webkamera z areálu tou nejlepší předpovědí počasí, jakou můžete aktuálně získat.