Travena

Nakupování

Akita Inu jako milující společník

Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka. A je to svatá pravda. Je až neuvěřitelné, že někdo, kdo nám za celý život neřekne ani slovo, nám přiroste k srdci takovým způsobem. Naše pejsky bereme jako členy rodiny a nejlepší přátele v jednom.

V poslední době je velmi oblíbené plemeno Akita Inu. Pochází z Japonska a jde o docela velkého psa s klidnou a vyrovnanou povahou. Je velmi učenlivý, ale je třeba, aby jeho majitel měl patřičné zkušenosti. Přece jen se nejedná o malé plemeno (jeho váha je 25 kg až 45 kg). Mohou být poměrně dominantní vůči ostatním psů, ale jsou velkými milovníky své rodiny a vždy ji skvěle brání a hlídají.

Štěně Akita Inu

Pokud Vás zaujal Akita Inu ať už pro svůj chundelatý a mohutný vzhled, nebo pro jeho lehce složitou, ale věrnou a milující povahu, je důležité zvolit chovnou stanici. Jen tak máte zajištěny ty nejlepší genetické předpoklady, zkušenosti a rady. Chovná stanice je skvělý způsob, jak si zajistit zdravého a silného psa daného plemene, který má velké dispozice stát se prototypem a skvělou ukázkou svého plemene.

Stanice Ken`Ichi Ai má velké a dlouholeté zkušenosti s plemenem Akita Inu. Celou dobu svého působení se věnují pouze tomuto plemenu, a proto jdou jejich znalosti a zkušenosti opravdu do hloubky. Všechna jejich štěňátka jsou registrovaná v Japonsku a mají Akiho rodokmen. Kladou velký důraz na výběr psů. Jde jim především o vzhled, zdraví, čistotu a kvalitu plemene. Vše dělají pečlivě a s láskou, a proto jsou jejich štěňata zárukou kvalitního a zdravého psa rasy Akita Inu.

pes a štěně

V případě, že Vás plemeno zaujalo a chcete se dozvědět další informace, Akita Inu cena, nebo si zarezervovat štěně, neváhejte a kontaktujte chovnou stanici Ken`Ichi Ai. Skvělý tým profesionálů Vám vysvětlí vše o plemeni Akita Inu, o jeho potřebách a povaze. Také Vám vysvětlí, jak bude probíhat rezervace štěňátek a jak bude probíhat samotné předání.