Travena

Politika

Beton je kvalitní

Když jsme s přítelem stavěli naši chatu, tak jsem taky přemýšlela, jaký tam budeme mít plot. Protože já jsem taková, že jsem velká puntičkářka a chci mít všechno dokonalé. Ze začátku jsem samozřejmě chtěla nějaký krásný dřevěný plot, který vypadá opravdu skvěle a každý ho chválí. A dokonce i moji rodiče nedají dopustit na dřevěný plot, který je velice praktický a vypadá skvěle. A potom, když jsem se podívala okolo našich sousedů, tak všichni tam měli dřevěný plot. Anebo takový drátěný. Jenomže drátěný plot se mi vůbec nelíbí, tak jsem se přítele zeptala, jestli by taky souhlasil s tím, že bychom měli dřevěný plot.

Beton je kvalitní materiál.

Jenomže přítel se docela zamračil. Nabídl mi, jestli bychom nemohly mít betonový plot. Protože přítel řekl, že kolem chaty betonový plot vypadá opravdu skvělé. Přijede mu taky více bezpečné, že jenom tak tam někdo nevleze. Abych se vám přiznala, tak jsem příteli dala za pravdu, protože když si vzpomenu, jak sousedovi vykradli chatu, tak se mi chtělo brečet. Podívala jsem se tedy na ceník betonových plotů a musím říct, že ceny jsou docela trošku vysoké, ale zase betonový plot bude lepší. Podívala jsem se na webové stránky montazmpc.cz, kde najdu ceník betonových plotů.

Betonový plot je pěkný.

Pokud i vás tohle zajímá, tak se na to podívejte na zmíněné webovky a uvidíte, že i vám se to bude líbit. A kdybyste si vy sami měli dát plot a rozhodnout se sami, tak jaký typ plotu byste si vybrali? Myslím si, že je opravdu velký výběr, takže by top bylo všechno jenom na vás. Já bych se taky hlavně koukala na kvalitu plotu, protože v poslední době dávám jenom na kvalitu. Kvalita je hodně důležitá. Na co vám bude levný plot, když se vám třeba za chvíli rozpadne? To vám zbydou jen oči pro pláč, a to byste přeci jistě nechtěli. Já sama jsem příteli řekla, že si klidně za ten betonový plot připlatí, jen hlavně ať vydrží hodně dlouho.