Travena

Byznys

Hledejte práci, která vás zajímá

Jste nezaměstnaní a o pořádnou práci nemůžete zavadit? Pak jsme tu my, abychom vám pomohli zorientovat se v nabídce zaměstnání práce Liberec Hitprace.cz v libereckém kraji. A věřte, že nabídek práce máme pro vás spousty. Stačí si jen vybrat ten správný obor, který vás bude zajímat a směle do toho.

Dovolujeme si vás upozornit, a to máme z naší praxe, že není dobré se soustředit jen na jednu a tu samou pozici. Někdy už stálá práce ve stejné profesi zavání vyhořením. Jistě, můžete oponovat, že máte a získáváte spoustu dalších znalostí a prohlubujete si své dovednosti a vědomosti. To je bezesporu v pořádku, pokud vás tato profese stále naplňuje a baví.

hledám práci

Ale pokud práci, kterou znáte, děláte s nechutí – s nechutí se ráno probouzíte, s nechutí pracujete, a ještě o to více raději se vracíte domů, pak – máme za to, že jste na nejlepší cestě změnit práci. Anebo pokud jste ve fázi hledání zaměstnání a do minulé práce jste chodili s výše uvedenými pocity, doporučujeme popřemýšlet o pozici, kterou hledáte a proti tomu – pozici, kterou byste chtěli dělat.

Je známo, že pracovat s nadšením, elánem a chutí – vám dává radost do života a také přináší více peněz, protože takový pracovník je více motivovaný a udělá více práce. Což mnozí zaměstnavatelé dokážou ocenit. Ale pokud pracujete s nechutí, práce vám neutíká, děláte chyby, nadřízení s vámi nejsou zákonitě spokojení a to se, bohužel, promítne i na vaší výplatní pásce.

Důležité je pracovat s chutí a vůbec nejlepší je, když se práce stane vaším koníčkem.

různá řemesla

Je nám jasné, že pokud jste doma a práci hledáte již delší čas, nedokážete uvěřit tomu, že je snadné najít si práci, protože právě vám se to nedaří. Třeba by stálo za to – položit si otázku, proč tomu tak je.

Hledám práci, která mě naplňuje? Hledám práci, která mě baví nebo potřebuji „jen“ vydělávat peníze? Jsem ochotný za prací dojíždět? Jsem ochotný se učit nové věci? Pokud ano, proč nezkusit jinou profesi, kde se možná najdete?