Travena

Nakupování

Kvalitní BIO limonáda, která vás nadchne

Máte rádi ovoce, bylinky a to v jakékoliv podobě? Velmi oblíbené jsou limonády, které jsou nejlepší v horkých letních dnech s kouskem ovoce a hromadou ledu. Nemusíte si je vyrábět sami doma, a můžete ji mít nachystanou, kdykoliv na ni dostanete chuť. Naše bezová limonáda Eshop.koldokol vás dlouho v klidu nenechá. Má skvělou chuť, složení, a cena je příznivá. Navíc ji můžete mít kdykoliv u sebe doma, protože ji dodáváme v klasických skleněných lahvích o objemu 330 ml. Moc místa vám v ledničce nezabere.

bezová limonáda

Proč bez?
S bezem jsme se setkali určitě všichni, a to nejen na vesnici. I ve městech roste, a jen tak s něčím si ho nespletete. Jeho květy i listy jsou natolik jedinečné, že si je zkrátka splést nejde. Roste buď volně, nebo jej lidé pěstují pro jeho okrasné květy, omamnou vůni, skvělé chuti a pro léčivou moc.

Ano, je to léčivka
Listy i květy bezu se používají po celá staletí. Pomáhá při horečkách, odbourává otoky, pomáhá proti bolesti, zkrátka bez má mnoho využití. Jeho chuť je výrazná a svěží, proto si bez našel cestu do naší výrobny, kde jej zpracováváme do limonády. Ta si už získala mnoho příznivců, kteří ji pravidelně pijí. Bezová limonáda vás vzpruží v horkém letním dni, potěší dospělé i děti.

květy bezu

Složení je BIO. Obsahuje jen výluh z bezových květů, cukr, citronovou šťávu a oxid uhličitý. Těchto pár složek dohromady tvoří jedinečnou chuť, kterou nekoupíte na každém rohu. Koupí našich výrobků podpoříte lokální výrobce, díky čemuž se kvalitní výrobky mají šanci dostávat až k vám – do vašich oblíbených obchodů. Po limonádě vám bude prostě fajn. Osvěží vás, podpoří vaši imunitu, a to stojí za to ji vyzkoušet. V našem e-shopu najdete mnoho výrobky v. BIO kvalitě, které si pěstujeme a vyrábíme sami. Vyzkoušejte například zdravé těstoviny nebo četní ke grilování. Zaručujeme vám, že budete spokojeni.