Travena

Nakupování

Maturitní šaty

Období maturitních plesů se nezadržitelně blíží. Pokud je to letos i vaše téma, určitě už pilně trénujete na předtančení a sháníte věci do tomboly.

Mnoho z nás si až při přípravě uvědomí, kolik je to práce a peněz. Jenom sehnat kapelu a moderátora zabere mnoho hodit. Nejdřív se musíte dohodnout s celou třídou. (V horším případě i s paralelní třídou, se kterou se ani moc neznáte). Když konečně něco odhlasujete, musíte danou kapelu domluvit dostatečně dopředu a samozřejmě zaplatit. To samé platí s moderátorem a ani jedno nebývá levná záležitost.

Pak musíte natrénovat předtančení. Hodně maturantů si zaplatí choreografku, která předtančení vymyslí. Celkový dojem pak bude nejspíš lepší, ale něco takového není levná záležitost. Navíc nacvičování pak stejně bude hlavně ve vaší režii.

Další položkou na seznamu jsou bezpochyby maturitní šaty. To už je o něco příjemnější záležitost, ale je potřeba ji vyřešit dostatečně dopředu. Hlavně pokud si plánujete šaty vypůjčit je potřeba, je zarezervovat opravdu s předstihem.

plesové šaty

Pokud šaty na ples https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/plesove-saty/ kupujete nemusíte to řešit tak dopředu. Stejně je ale dobré mít jistotu, že vám budou šaty dobře sedět a budou se vám opravdu líbit. Ty nejhezčí najdete na stránkách plesové šaty. Vybírat můžete z množství barev i střihů.

Letos hodně letí různé třpytky, kamínky a flitry. V osvíceném sále vypadají jistě dobře, ale pozor ať to s nimi nepřeženete, a hlavně je nemáte na sobě všichni. Je určitě dobré se ve třídě domluvit, kdo bude mít jakou barvu a styl, aby pak v sále nebyli všichni oblečení do stejné barvy. Jedny červené nebo růžové šaty určitě vypadají hezky, ale když je jich třicet najedou, dojem se tím dost zkazí. Proto si určitě dejte předem vědět a volte i zajímavé a neobvyklé barvy. Například zelená, fialová a žlutá se na plesech moc nevidí.

tmavé šaty

V každém případě vám přejeme vydařený maturitní ples a spoustu skvělých zážitků!