Travena

Nakupování

Peckovní reklamní mikiny


Firma BARRACUDA CZ spol. s r.o nabízí kvalitní promo textil s potiskem vaší firmy. Nádherné jsou její mikiny. Příjemné a kvalitní. Reklamní mikiny se skvěle hodí na různé promo akce, jako dárek klientům a jako dárek pro vaše zaměstnance. Mikina příjemně hřeje a je pohodlná a každého určitě potěší. Na výběr jsou dvě mikiny. Jedna s kapucí a klokaní kapsičkou UNISEX a druhá mikina klasická UNISEX. Mikina UNISEX má tu výhodu, že ji mohou nosit jak holky, tak kluci. To zní fajn, ne? Reklamni mikina Promotextile je vyrobena z kvalitního materiálu. Z bavlny a polyesteru. Mikina obsahuje 65% bavlny a 35 % polyesteru. Výběr barvy mikiny je velký.

žena mikina

U unixes klokanky z kapucí můžete mít mikinu v modré, černé, bílé a červené barvě. Klasickou unisex mikinu bez kapsy a kapuci můžete mít ještě ve více barvách! Klasická modrá, bílá, červená a černá barva, ale také veselá žlutá barva, zelená barva, oranžová barva a dva odstíny šedé. Firma BARRACUDA CZ spol. s r.o nabízí každou mikinu také v různých velikostech. Od té nejmenší například pro děti a hodně drobné ženy až po největší velikost pro statné chlapy velké jako hora. K mání jsou tyto velikosti: xxs, xs, s, m,l,xl a xxl. Mikiny pěkně hřejí, jsou na tělo pohodlné a slušivé. Jsou moderní a krásné.

muž mikina

A pokud si zvolíte mikinu s kapucí, můžete vynechat i čepici. Můžete si objednat libovolné množství mikin v různých kombinacích, a i klidně pouze jednu mikinu. Od objednání firma doručí mikiny do 24 hodin! Na každou mikinu si můžete objednat LOGO své firmy, reklamní text, vzor – cokoli pro propagaci vaší firmy. Společnost BARRACUDA CZ spol. s r.o vše udělá podle vašich představ http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/predstavit a pokud byste si přáli, navrhne vám LOGO firmy, reklamní text a podobně. LOGO může natisknout na mikinu a také ho může vyšít. Firma BARRACUDA CZ spol. s r.o nabízí v rámci tisku tyto technologie: síťotisk, tranferový tisk, digitální tisk a výšivku.