Travena

Žena

Proč se žena naštvala? Důvodů může být víc, ačkoliv vám nebudou dávat smysl.

Stane se vám někdy, že se vaše drahá polovička naštve, aniž by vám řekla proč, a vy pak marně hledáte důvod, příčinu, chybu, kterou jste nevědomky udělali. Tyto důvody však mohou být složitější, než si myslíte, jelikož žena nepřemýšlí přímočaře, ale její myšlenky jsou jako strom, který koření hluboko pod povrchem, a v koruně se rozrůstá do všech stran. Jaké tedy mohou být důvody? Některé vás pobaví, nad jinými budete kroutit hlavou.

naštvaná žena

Sen

Ano, i sen může být důvodem, proč se na vás žena zlobí. Zkrátka se jí o vás zdálo, a v jejím snu jste provedl něco, co není jen tak lehce odpustitelné. Podved l jste ji, byl na ni zlý, ublížil jí, či ji opustil. Ačkoliv její sny neovládáte, a nemůžete za to, co se stalo, pocit který v ní ona noční můra vyvolala, je zkrátka natolik silný, že jej nedovede plně ovládnout. 

Vzpomínka

Vzpomínka na něco špatného, co jste v minulosti provedl, se vyrojí z ničeho nic. Možná snad věříte, že vám to už odpustila, či si to sám vůbec nepamatujete, ale ona si vzpomněla, a teď se na vás zlobí. Pravděpodobně vám to neřekne, a i když ano, stejně s tím nic neuděláte. Musíte zkrátka počkat, než ji to přejde, a myslet do budoucna. Jakoukoliv sebemenší chybu uděláte, vám již nikdo nikdy nesmaže.

uražená žena

Něco chce

Některé ženy vědí, že vždy když se naštvou, udělá pro ně muž cokoliv, jen aby se zlobit přestaly. A tak ve chvíli, kdy chce něco, co byste pro ni jen tak neudělal, zahraje na strunu emocí, a předstírá, že má důvod se na vás zlobit. Vy pak uděláte, co chce s vírou, že jste skutečně něco provedl. Je to podlé? To zajisté ano, v lásce a válce…

Jediný krok vedle…

Někdy stačí udělat jediný krok vedle, a už padáte ze srázu. A přesně tak to funguje u žen. Stačí, když se při procházce s ní podíváte směrem, kudy jde jiná žena, zvýšíte na ni hlas, když vás ruší u důležitého zápasu, nebo opět zapomenete sklopit prkýnko u záchodu. Možná se však jedná o poslední kapku, po níž sklenice zkrátka přeteče, a tak se není čemu divit, že se zlobí.