Travena

Nakupování

Reklamní propiska s potiskem nikdy nezklame

Účelová reklama

Některé organizace a firmy či občanská sdružení potřebují propagaci mezi klientelou, u které předpokládají, že bude o jejich výrobky či služby zájem. Výborně k tomu mohou posloužit různé mítinky, přednášky a setkání s veřejností, na které je předem pozvou, anebo využijí momentu překvapení na pronajatých prostorách městských tržnic. Reklamní propisky s potiskem tu splní svůj reklamní účel mnohem víc, než pouhé letáky do schránek, které mnoho lidí ani nečte a rovnou vyhazuje do koše. Propiska je navíc šikovný předmět, co najde v domácnosti uplatnění, a navíc jej máte poměrně často na očích, držíte jej v ruce a prohlížíte si mimo jiné i potisk.

propiska se záznamníkem

Reklamní propiska jako dárkový předmět

Představte si, že máte příležitost se důstojným způsobem rozloučit s lidmi, které už v životě možná nikdy nepotkáte. Bývají to např. kolegové na pracovišti, s nimiž si rozumíte, a s nimiž se loučíte při podávání výpovědi a stěhování na druhý konec republiky. Anebo máme na mysli spolužáky ze střední či vysoké školy, které chcete upomínkovým předmětem potěšit, a nevíte, jakým. Nemusí to být zrovna trička, kde netrefíte velikost, můžete to zkusit s reklamní propiskou s potiskem, anebo s potiskem na kšiltovce či deštníku.

propiska na stole

Propisku ocení každý, takže ji můžete věnovat i při příležitosti různých oslav a večírků vašich přátel, pokud s nimi chystáte nějakou společnou u akci. Propiska jim může i po mnoha letech připomenout vodáckou výpravu po Berounce, turistické soustředění ve Vysokých Tatrách, cyklistické putování po šumavských hvozdech anebo dětský letní tábor, pořádaný na břehu Lipenské přehrady.

Propisku můžete také věnovat v podobě soupravy kancelářských potřeb jako součást svatebního daru, tentokrát máme na mysli nějaká stylová řešení, např. v luxusním dřevěném nebo kovovém provedení, uzavřená v atraktivním dárkovém balení.