Travena

Byznys

Stěhování prostor výrobní firmy

Když už vlastníte jakoukoliv výrobní firmu a máte v majetku velké a těžké stroje, může pak být problém s tím, co s nimi dělat, když se chcete náhodou přestěhovat na jiné místo. Důvody stěhování mohou být různé. Například že už vám nestačí prostory pro stále se rozvíjející výrobu. Nebo je nájem využívaného objektu příliš vysoký…

Každopádně si budeme muset poradit s vystěhováním všeho potřebného materiálu a strojů. Ne vždy na to má firma samotná kapacity. V případě, že se jedná o opravdu velkou firmu, tak je dost pravděpodobné, že mé své vlastní prostředky, kterými by mohla odstěhovat všechny potřebné stroje. Když vlastníte vlastní firmu, těžko si v tomto případě poradíte.

Kamiony

Naštěstí existují firmy, které se specializují na stěhování těžkých strojů. Může se stát, že žádná taková podobná firma není nikde v dosahu a musíte pak platit velké množství peněz za dopravu. Výhodu má ten, kdo má své hlavní prostory umístěné v industriálním centru republiky tedy severní Čechy. Velké množství firem v tomto regionu se zaměřuje právě na výrobu. Z toho důvodu je také jednodušší získat výhodnou cenu za stěhování strojů v Liberci například.

Zajímá vás, jak se taková služba cení? Záleží na tom, jakou firmu si vyberete, ale bývá to vypočítáváno hodinově. Když máte své původní zázemí v severních Čechách a chcete se stěhovat třeba až na Moravu, cena se může vyšplhat klidně i do desetitisíců. Jelikož cesta se může na takovouto dobu deseti hodin opravdu protáhnout. Také se cena odvíjí od váhy stroje. Při stěhování menších zařízeních je cena samozřejmě nižší.

kontejnery

Podobných služeb nemusíte využít pouze v případě přesunu velkých strojů, ale i různého nábytku a menších předmětů, které k vašemu podniku také patří. Funguje to stejným způsobem, jako byste si třeba stěhovali nábytek z bytu. Možné je využít i služeb montáže nebo demontáže jakýchkoliv předmětů (které nevyžadují odbornou způsobilost jako je tomu například u různých nemocničních strojů apod.). Ušetří vám to nejen čas, ale také problémy s případnou nižší kvalitou montáže