Travena

Nakupování

Trampolína pro děti

Dětská zahradní trampolína

Ten z vás, kdo má děti, přemýšlí, jak by jim zpříjemnil volné chvíle, a přitom je pokud možno odlákal alespoň na chvilku od počítače či mobilu. Máte-li zahradu, bude nejlepší vytvořit dětem jejich vlastní zázemí, ať už to bude hrací, anebo sportovní koutek. Ono také záleží na tom, jak velké děti máte. Těm maličkým stačí pískoviště, malý gumový bazének, houpačka a třeba skluzavka. Větší děti mají pochopitelně větší nároky. Ti už budou chtít a vlastně spíš potřebovat bazén velký, a kromě dalšího sportovního vybavení, po vás budou požadovat trampolínu. A to nejlépe tu největší. Nejspíš to bude záležitost velikosti pozemku a také možná vaší peněženky. Pokud je to ale jen trošku možné, zvolte raději trampolínu větší. S malými dětmi v ní můžete skotačit i vy, a pak – vždyť děti postupně dorostou a proč potom kupovat novou, větší?

trampoline_jump_kin

Trampolína pro děti, nejlépe s ochrannou sítí, dokáže vaše potomky zabavit na hodně dlouhou dobu. A nejen to. V podstatě jde o pohyb, a to je to hlavní. Děti totiž v současné době sedí ve škole, pak u domácích úkolů a ve volném čase pro změnu u elektroniky. Dostatek pohybu dnešním dětem opravdu chybí.

trampoline_children_playing_child

Všechny produkty, určené dětem, mají mít vždy tu nejvyšší kvalitu, aby jejich používání bylo bezpečné. Takové jsou i naše trampolíny pro děti. Vyrobeny jsou z prvotřídních materiálů a v precizním provedení, jsou stabilní a mají dlouhou životnost. A co víc – jsou opravdu bezpečné. Ochranná síť je dostatečně vysoká, takže ani starší dítě při výskoku nemůže v žádném případě přepadnout. Zaručená je také pevnost sítě díky PE materiálu – nehrozí, že by se při běžném používání protrhla. Skákací plocha z polypropylenu je odolná vůči UV záření.

Kruhové zahradní trampolíny GoodJump se vyrábějí od průměru 244 cm, až do 400 cm. Dodávají se v sadě s pevným kovovým žebříčkem pro snadný přístup i výstup z trampolíny.