Travena

Žena

Druhy žen podle sociálních sítí

Co je myšleno druhem žen? Každá je něčím speciální a můžeme jí lze zařadit do tabulky, podle základních rysů, zde jsou ty nejrozsáhlejší. Znáte nějakou z nich?

Přítulka

Přítulka neboli přítelkyně je často označovaná žena, která má partnera, přítele, ale sama ho označuje jako „Příťa“. Obvykle je svobodná, bezdětná, vystupuje jako někdo, kdo ví všechno nejlépe, i když vlastně nemá s ničím zkušenosti. Její přítel je pro ni vše, je na něm závislá a neumí si představit, že by byla bez něj. Obvykle si to ale velmi dobře umí představit již zmíněný „Příťa“.
těhotná žena

Ovulka

Jako ovulka je označována žena, která se snaží se svým přítelem nebo manželem o miminko. Prakticky vždy dává jednou až dvakrát denně příspěvky s negativním těhotenským testem a smutným smajlíkem, měří si bazální teplotu, počítá si ovulaci a po psychické stránce je tím tak posedlá, že nemůže otěhotnět. Na jejím profilu nebo kdekoliv jinde, kde je, najdete hodně smutných smajlíků a výkřiků do tmy, všechny na téma děti a jak se jim to nedaří včetně informace, jak často souloží.

Mamynka

Tímto oslovením se označuje žena, která má děti a je tedy maminkou, tvrdé y se dává jako ironie, jelikož to jsou často ženy, které například dávají fotky nahých dětí veřejně na sociální sítě nebo i jejich plných nočníků, většinou jejich novorozeně má i účet na sociální síti, tak ho nezapomenou označit, dávají tam samozřejmě i fotky, jak kojí, včetně toho, aby bylo dobře vidět poprsí, zkrátka a dobře dělají vše pro to, aby je jejich dítě postupem času nenávidělo, až na ty fotky narazí.
matka s dítětem

Lesana

Lesana je označení ženy, která žije v souladu s přírodou. Obvykle už děti má a vede je stejným stylem života. Většinou jsou takové matky veganky, doma nemají žádnou elektroniku kromě mobilních telefonů, vše si pěstují sami na zahradě nebo připravují jídlo z toho, co najdou v lese jako jahody, borůvky, houby a jiné. V příspěvcích je skoro nepoznáte, pokud ony sami nebudou chtít. Může je prozradit jejich fotografie, kde obvykle nosí volné oblečení, líčení neznají a oholené nohy jsou pro ně tabu. Své děti rodí zásadně doma, nemocnici nechtějí a odmítají i na úrazy a v jejich lékárně můžete najít hlavně homeopatika a bylinky, cokoliv chemického odsuzují.

4.5/5 - (2 votes)