Travena

Nakupování

Jedinečné papírové nezbytnosti na svatbu

Plánování svatby je jedním z nejhezčích úkolů, které může člověk v životě mít. Většinou si svatební přípravy bere na starosti nevěsta, která už má nejspíš od útlého věku představu alespoň o tom, v jakých barvách by svatba měla být. A tak mohou začít přípravy v plném proudu. Není tak jednoduché všechno včas zamluvit, domluvit a objednat tak, aby všechno klaplo a výsledkem byla svatba podle nevěstiných představ.

ženich a nevěsta

Budete řešit dárky pro svatební hosty? Pokud jim chcete věnovat praktický dárek, který si od vás jistě rádi odvezou, věnujte jim nejlépe jedlý či pitný dárek. Je to pro většinu lidí lepší, než zbytečná ozdoba, na kterou se bude jen prášit na poličce. Můžete jim darovat třeba kvalitní víno. A pokud budete mít svatbu třeba na vinici nebo ve vinném sklípku, bude to dárek opravdu perfektní. A na lahev dobrého vína je dobré mít připravený obal, který dárku dodá jedinečný vzhled a ochrání lahev před možným poškozením, zvláště při bujařejších oslavách.

Svatební krabice na víno https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-doplnky/svatebni-krabice-na-vino/ je vyrobena z pevné lepenky, má ouško a průřez na etiketu, takže každý hned uvidí, co se v krabičce skrývá.

víno v krabici

Na výběr máte

bílou barvu
hnědou přírodní barvu,

přičemž obě můžete mít s potiskem, jaký si zvolíte. Nevěsty často volí tematický potisk, například u svatby v kroji volí podobný potisk i na krabičku. Chcete mít lahev schovanou v krabici s datem vaší svatby, jmény nebo třeba s nápisem “děkujeme”? Vše je možné, záleží jen na tom, co by se vám líbilo. Věříme, že u nás najdete ty správné krabice na víno k vaší svatbě, které vám rádi připravíme i s potiskem podle vašich představ. Potisk vám vytvoříme v černém provedení, i v tom barevném.

A když už budete objednávat krabice, můžete si u nás objednat i svatební oznámení, obálky, a další nezbytné věci. V nabídce máme i různé krabičky na zákusky, které se vám budou také hodit. 🙂