Travena

Byznys

Lepší erekce

Podpora erekce Eresin se dá různými přípravky podpořit nebo zlepšit její činnost. Vím, že pánům se o potížích s erekcí špatně mluví, protože se dost stydí, ale věřte mi, že se muži stydět vůbec nemusí. Vždyť je to přeci jejich část těla. Tak proč se muži za svoje problémy s částmi těla stydí? Když to vezmu obecně, tak mnoho mužů se stydí za svoje tělo. A pokud není dokonalé, tak jsou smutní, zlostní nebo jsou protivní. Já takto muže bezpečně poznám. Většinou, když mají nějaký mindrák, tak si posilují své ego tím, že ponižují druhé. A pokud jde o potíže s erekcí, tak to platí taky. Někdy jsou muži milí a mírní, protože si nevěří v sexu, a tak jsou radši mimo hru.

S pevnou erekcí si užijete sex

Zatímco ostatní se stejným problémem jsou agresívní, aby si podpořili alespoň své ego, když jim erekce nefunguje podle přání. Víte, ona sama erekce nefunguje na povel. Pokud chce muž podpořit erekci, měl by se jistě vyhnout častému a silnému stresu. Víte, i ten největší samec bude mít problémy s erekcí, když bude nonstop ve stresu. Taky přemíra alkoholu je na obtíž. Sice je pravda, že sklenka vína rozžhaví pár a lépe si užijí sex, ale vypít litr vína nebo dvacet panáků vodky, tak to na super erekci vážně nepřidá. Nejsem muž, ale toto vím jistě, protože je to všeobecně známo. Přemíra alkoholu rovná se špatný nebo žádný sex. Navíc přeci nechcete, aby z vás táhl alkohol, když se budete milovat se svou vyvolenou! Pánové, ruku na srdce. Taky jistě netoužíte po nějaké zanedbané ženě. Tak se taky podle toho chovejte.

Potíže s erekcí? Zkuste pilulky

Ale my ženy jsme tolerantní. Máme trpělivost a pokud třeba není erekce? Tak se nám svět nezboří. Jsou přeci skvělé pilulky na podporu erekce nebo je taky dobrá návštěva sexuologa nebo vyhledat online sexuologickou poradnu. Vím, že se muži budou stydět, ale když dáte dotaz online, třeba vám to půjde lépe se svěřit. A pokud chcete více info, koukněte na náš web a uvidíte.