Travena

Nakupování

Není třeba se stydět


Tento jev samotný nemá zatím, a asi mít nikdy nebude, přesné určení. Za prvé je to u každého nastaveno jinak a za druhé nelze ani přesně definovat začátek a konec. Ostatně studů je více druhů, ale my je zde rozebírat nebudeme. Pro nás a pro tento článek nejsou zajímavé, ovšem mimo jednoho a tím bude stud erotický, pokud jej tak lze nazvat.

Už veliký filozof Arthur Schopenhauer popisuje, že u rostli lze viděl orgány důležité pro množení. Květiny a byliny jej vystrkují na oděv, kdežto homo sapiens je skrývá. Je to snad něco nepatřičného. Ne, je to jen blok někde hluboko v mozku. Ten nám dala matka příroda, nebo chcete-lipan Bůh. A to přes Adama a Evu, kteří dospěli poznání, že jsou nazí a zahalili svá těla.

Právě tento stud zabraňuje člověku v jednání, které může někoho pohoršovat. Ale také brání tomu, pohovořit si o erotických problémech například s lékařem. A právě přesně zde je zakopaný pes.

moderní ložnice

Je všeobecně známo, že mužové, ti statní jonáci, jednoho dne přestanou být statnými právě co se týče stránky sexuální. Ano, je to dáno věkem a spoustou dalších faktorů, o který zatím ani naše pokročilá věda nic neví. No a jednoho dne prostě muž zjistí, že již není takovým mužem jak býval. Není schopen uspokojit partnerku tak jako tomu bývalo dříve. A protože se za to stydí, nejde ani k lékaři aby mu ten napsal Viagru a byl by pokoj. Jenže to by ještě musel do lékárny a to on prostě nedá.

ložnice

Takže pánové, pokud to máte takto nastavené, nezoufejte. Existuje spousta dalších pilulek, jako například Kamagra, které mají stejné účinky jako ta slavná modrá a které si můžete objednat až domů. Ani pak se netřeba obávat prozrazení svého intimního tajemství, protože to bude diskrétní balíček.

Vy jste totiž právě objevili svůj internetový Kamagra obchod, který vám vyřeší vaše erotické problémy. Stačí jen kliknout na odkaz.