Travena

Společnost

Příběhy lidí, kteří zemřeli opravdu děsivým způsobem

Alan Catterall

Hrozná rodinná tragédie se odehrála v jedné firmě na výrobu kajaků, v které pracoval Alan Catterall a také přítel jeho dcery. Během jejich směny došlo k poruše v jedné z obrovských pecí, která sloužila, k výrobě kajaků. Alan do pece vstoupil, aby vyměnil součástku a také zeškrabovacím zařízením odstranil roztavený plast, který v peci zbyl po předchozím provozu. Jenomže přítel Alanovy dcery, který neměl zkušenost s obsluhou pecí, přepnul hlavní vypínač do polohy zapnuto. Pec se automaticky zamkla a uvěznila Alana uvnitř. Během chvilky teplota dosáhla na 280 stupňů. Podle pitvy Alan zemřel až po dlouhých deseti minutách na četné popáleniny a šok. Jeho křik nikdo neslyšel. Těžko si můžeme představit, co zažíval posledních deset minut svého života.

pec

Keeno Butler

K velmi bizardní vraždě došlo roku 2018 v Americe. Keeno se hádal se svou přítelkyní Windi. Windi měla abstinenční příznaky, jelikož u sebe neměla kokain, který užívala. Navíc byla opilá. Během hádky zaútočila na svého přítele nožem a také kusem dřeva. Tím ho ale pouze poranila. Příčina smrti byla daleko více šokující. Windi Keena zasedla. Jelikož se jednalo o ženu, jejíž váha se blížila ke 140 Kg, Keeno se začal brzy pod vahou jejího těla na obličeji dusit. Toho ale Windi nedbala a přestala, až již nebylo Keenovi pomoci. 

slunečník

Lottie Belk

Lottie se jednoho dne vydala s rodinou na oblíbenou pláž Virginia Beach, kde oslavovala narozeniny, které měla v dohledné době mít. Z krásného dne se ale stal čirý horor, když se znenadání zvedl velký vítr. Na tom by nebylo ještě nic hrozného, jenomže vítr začal zvedat do vzduchu věci na pláži, včetně slunečníků, kterými se návštěvníci chránili před sluncem. Jeden z nich spadl tak nešťastně, že Lottie propíchl hrudník. Rodina se jí i hned snažila pomoci a byla přivolána záchranná služba. Bohužel, slunečník zasáhl důležité orgány a Lottie již nebylo pomoci. V nemocnici byla později prohlášena za mrtvou.