Travena

Byznys

Vhodný dárek

Hledáte jedinečný narozeninový dárek, který by vašemu blízkému udělal radost? Už nehledejte kupte zážitek ve formě únikové hry. Obdarovaný bude muset prokázat logické myšlení a schopnost rychle reagovat v nejistých situacích.

Co to úniková hra je a co si pod ní můžete představit? Hra je logická budete v ní řešit složité hlavolamy a hádanky. Budete muset najít ztracené klíče k zamčeným zámkům a vyřešit složité úkoly. Budete muset rychle přemýšlet a správně se rozhodnout.

hra

Ve vaším úsudku vám může pomoci jen váš kolega, který s vámi hru absolvuje. Hra je určena pro až pět hráčů. Úniková hra je časově omezena a budete muset spěchat, abyste vše stihli vyřešit a uniknout včas, než vám čas vyprší. Escape game má dvě základní hry a každá je úplně jiná. Hry jsou vždy směřovány do určitého děje, kterým se stanete součástí. Hra se odehrává v únikové místnosti.

exit

První hrou je Dvojitý agent. Tato hra se odehrává v období sovětského svazu a KGB. Stanete se tajným agentem, který bude řešit záhadu zmizelého kolegy. Ten se s vámi před pár dny sešel a bál se o svůj život. Dostal se k tajným dokumentům, které by mohli hrát významnou roli v převratu vlády. Vše probíhá v bytě zmizelého kolegy George. Dům se nachází na rozcestí mezi ulicí Ruskou a Americkou. Vaším cílem bude zjistit, co se stalo tajnému agentovi a kam zmizeli nejstřeženější dokumenty. Musíte si ovšem pospíšit, čas je nemilosrdný a v patách vám je KGB.

Druhou hrou je Samara. Hra je vytvořena podle filmového ztvárnění Kruh. Jedná se o hororový film. Stejně tak je branná i úniková hra. Jsou v ní lekavé scény. Ve hře se stanete obyvatelem města, ve kterém záhadně umírají občané. Vaším úkolem bude zjistit, proč se tak děje. Budete mít odvahu se postavit v tváří tvář samotné smrti? Hra je pro odvážlivce a chytré hlavičky.

Zážitkové dárky jsou v dnešní době velmi moderní a lidé z nich mají radost.