Travena

Nakupování

Výhodné a praktické bazénové sety

Plastové zapuštěné bazény jsou velmi moderním a oblíbené. Nabídka těchto bazénu je opravdu široká a naše firma Gluc PBS vám nabízí také skvělé zvýhodněné bazénové sety. Tyto sety jsou kompletní a liší se ve výbavě. Váš set si vyberete podle toho, jaký požadujete tvar bazénu, velikost, volbu komponent a vzdálenost připojení komponent. Do setu si samozřejmě můžete přidat také například žebříky, tepelná čerpadla, světla a mnoho dalších věcí. Pro naše bazénové sety je doprava zdarma.

Nohy v bazénu

Pojďme se podívat, jaké konkrétní bazénové sety vám nabízíme. Najdeme zde řadu Nemo, kterou nabízíme ve velikostech 5x3x1,2 m, 6x3x1,2 m a 7x3x1,2 m. V této sadě vám nabízíme veškerou vodoinstalaci, trysky, nadstandardní výbavu jako třeba světla. Můžete si vybrat tvar zaoblený, hranatý, nebo oválný a můžete si také vybrat z barevných variací. V ceně tohoto bazénu je teploměr, kompletní šachta na filtraci, sada k propojení bazénu s filtrací, písková filtrace, rohové schody, dvě trysky, skimmer a bazénová vana. V rámci nadstandardní výbavy si můžete přidat halogenová světla, transformátory, kabelové krabice, nebo například ukončení horní hrany lamovou trubkou. Velmi oblíbený je také protiproud. V případě zájmu můžete zvolit také zastřešení bazénu. Další námi nabízenou řadou je řada Bourák, která je nabízena ve stejných velikostech.

Bazén

Opět můžete volit mezi zaobleným, hranatým, oválným bazénem i doplňková nabídka je zde stejná. Další oblíbenou řadou ve stejných rozměrech je řada Slaný Nemo, který je opatřený také úpravou na slanou vodu a v základní ceně je také sůl. Tento bazén ocení každý, kdo si rád užívá benefity slané vody. Pro slanou vodou je také upravená řada Bourák, a to ve variantě Slaný Bourák. Poslední kategorií je řada Dory a Slaná Dory. Všechny naše bazény jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálu a díky volbě bazénového setu je i jeho instalace a zprovoznění velmi jednoduché.