Travena

Byznys

Sídlo pro firmu s výhodami

Jste Vy tím vlastníkem společnosti, která hledá své útočiště ? Nebo snad i nějaké sídlo firma má, ale hledáte jiné ? Chtěli by jste sídlit ve velkoměstě, rovnou třeba v tom největším v České Republice, Praze ? Či by jste raději sídlili v menším, ale přesto největším městě Moravy – Brně ? Ale určitě jsou i takoví, kteří by rádi sídlili v nějaké menší, třeba i zapadlé vesničce. Ano, přesně tohle společnost Companies and offices nabízí.

nemovitost k pronajmu

Pokud ještě firmu nemáte, nemusíte vědět, že každá firma v ČR potřebuje mít vlastní sídlo. Pojednává o tom zákon o DPH č. 235/2004SB. paragrafu 4, odstavce 1, písmene I. Hodně lidí, přesněji podnikatelů je nuceno trávit čas jeden týden v Praze a druhý v Brně. Jestli i Vás postihuje tato záležitost, proč nevyužívat obou kanceláří ? Myšleno té brněnské i pražské. Samozřejmě bez ohledu na to, ve kterém městě má firma, pro kterou pracujete nebo vlastníte, sídlo.

Můžete využít hned dvou variant a to varianty Comfort, nebo varianty Exclusive. Varianta Exclusive je lepší například v tom, že pošta, kterou obdržíte bude rovnou přeposlána na Vámi zadanou adresu, na rozdíl od varianty Comfort, kde Vám pouze přijde upozornění na email. A kdo by měl při vedení firmy čas hrát si na pošťáka. Naopak, někdo si raději poštu osobně vyzvedne v sídlech v Praze a nebo v Brně. To už záleží na člověku.

internet jako wifi

Výhody našich sídel Companiesandoffices.cz, které jsou nabízeny samozřejmě mají výbavu v podobě neomezeného přístupu k internetu. A to nejen kabelově, ale i v podobě wifi sítě. Dále můžete využít adresy kanceláře, jako adresy sídla ať už Vaší, nebo firmy, pro kterou pracujete. Prostor bude i označen, aby každý věděl, pro jaké účely kancelář slouží. Jako ne milý, nýbrž nutný bonus získáváte správu příchozí korespondence. To znamená, že o poštu, která přijde bude postaráno.